החלפת ברזים (מגופים)

החלפת ברז שמחובר לקיר זה דבר ממש לא מסובך

1 . קונים ברז מתאים .

2 . קונים מפתח שוודי ומברג .

3 . סוגרים את השיבר ( ברז ) מים ראשי שמספק מים לדירה .

4 . לפני הפרוק פותחים את הברזים לנקז מים שנשארו בצינורות .

5 . פותחים את האומים שמחברים את הברז הישן לקיר .

6 . לוקחים את הברז החדש , מכניסים את האטמים ( גומיות ) שמצורפים לברז .

7 . מהדקים את האומים בזהירות כל פעם אחד מהם כדי להשוות לחץ .

8 . במידה ויש נזילה כאשר פותחים את המים יש להדק את האומים יותר חזק .

ברזים לאמבטיה הם הסוג המורכב ביותר מכל מיני הברזים. ברזים לאמבטיה לבד משימושם לאמבטיה לעיתים קרובות משלבים בתוכם גם חיבור לראש מקלחת המותקן מעל לאמבטיה. בשל מורכבותם מעצבי הברזים השונים שמו דגש על עיצבם ורובם מעוצבים כך שיתאימו באופן מדוייק לרוח חדר האמבטיה. בין סוגי הברזים השונים נוכל למצוא ברזים לאמבטיה המעוצבים בסגנון יוקרתי, ברזים לאמבטיה המעוצבים ברוח מודרנית עם שילובים של אלמנטים קובייתיים או מעוגלים וכן ברזים לאמבטיה בעיצוב עתיק השואב את השראתו ממאות קודמות וזאת תוך כדי התייחסות לאוטנטיות ויופיו של המוצר. ברזים לאמבטיה מותאמים להתקנה מעל או לצד האמבטיה לפי צורכי הלקוח ולפי שיקולים עיצוביים.

ברז מיקסר הוא ברז בעל ידית הפעלה אחת השולטת גם על כניסת המים הקרים וגם על המים החמים (לעיתים נקרא גם ברז "פרח"). לברזי המיקסר יכול להיות ראש סוללה קרמי או כדורי. הראשים הקרמיים הם הראשים הנפוצים בישראל. לברזים אלו איכות גבוהה והם מתקלקלים לעיתים נדירות, ומכאן נובעת גם האחריות רבת השנים המסופקת להם על ידי היצרנים השונים (7 שנים ויותר).

למרות כל האמור לעיל, עדיין ייתכנו תקלות במנגנונים השונים כגון : דליפות כאשר הברז סגור, "הילוך" תקוע ועוד. מומלץ לבדוק בתעודת האחריות שלכם אם היא עדיין בתוקף. לרוב היצרנים ישלחו לכם את החלק החליפי אל הבית (ועדיין תצטרכו להתקין אותו לבד). במידה והתעודה לא בתוקף עדיין מומלץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות של היצרן ולברר איכן ניתן להשיג את החלקים המתאימים לכם.

סוגי החלפת ברזים בהמעיין שירותי אינסטלציה

♦ החלפת ברז ♦ תיקון ברז ♦ תיקון נזילה בברז ♦ החלפת ברזים ♦ ברז כיור ♦ ברז מטבח ♦ ברז אינטרפוץ ♦ ברז כיור רחצה ♦ ברז נשלף ♦ סוללה לאמבטיה ♦ ברז גן ♦

מייל ליצירת קשר: hamaayan80@gmail.com

החלפת ברזים החלפת מגופים

הצינור דולף, הכיור סתום, הביוב גולש? אל תיבהל! לזאב צלצל! 050-9992831 | אימייל: hamaayan80@gmail.com | קרדיטים

050-9992831 whatsapp icon צור קשר