שיפוץ חדרי אמבטיה

הבית הוא מקדשו של האדם וכולנו היינו רוצים שביתנו יהיה יפה יותר , מיוחד יותר וכמה שיותר מרשים שיפוצים ביתיים מהווים שלב עיקרי בהפיכה השלמה של הבית למקום בלתי נפרד מלבבם של כל אחד ואחת
עיצוב הבית ע"י שיפוץ מביא לחוויה חדשנית של חיים בתוך הבית עבור כל דייריו.

השיפוץ נעשה בדירה שזה עתה נקנתה או על מנת לחדש ולשפר את מראהו של הבית הקיים .
שיפוץ הבית נעשה לאחר גיבוש ההחלטות בנוגע למקום הספציפי בבית בו יעשה השיפוץ ובנוגע לצורה ולאופי של תוצר הבנייה המתוכנן .
ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לחלוטין של מקצועיות צוות השיפוץ בכל תהליכי הבנייה, הצביעה והעיצוב של החלק המשופץ בבית.
קבלן שיפוצים טוב יותר יביא בהכרח לתוצרים יפים ומרשימים יותר .

בחירה נכונה בצוות השיפוצים הרצוי תביא להבדל עצום בויזואליות של השטח המשופץ.
"המעיין " הינה חברה ותיקה ומיומנת שבהמתחתה רשימת עבודות מרשימה שביצעה .
לצוות השיפוצים ניסיון רב שנים בתחום עיסוקם .
אנחנו עובדים עם לקוחות פרטיים ,עסקיים וציבוריים .
לקוחותיהם של "המעיין " נהנים מבעלי מקצוע אדיבים , יעילים, מנוסים ויצירתיים שביכולתם להביא לשינוי דרסטי , אטרקטיבי ומיוחד לכל חדר בבית.

צוות השיפוצים של "המעיין" מספק ללקוחותיו עיצוב מקצועי ביותר הנעשה ע"י השיטות החדשניות והמתקדמות ביותר בתחומי ענף השיפוץ והבנייה , תוך שימוש בחומרים בעלי תקן מהמחמירים שבשוק הנועדים להבטיח תוצר עמיד יותר עם סיום השיפוץ.

צוות השיפוץ מודע לצורך בתיאום עם הלקוח לכל אורך תהליך השיפוץ וכן לצורך בעבודה מהירה ככל האפשר ומתחייבת לעבוד בזמן הקצר ביותר המתאפשר לה על מנת שתביא לתוצר שיפוץ טוב יותר .
"המעיין " משלב בעבודה היעילה והמהירה יכולת תמרון ושינוי בתהליך השיפוץ בהתאם להתפתחויות בשטח למטרת עמידה במסגרת הזמן המוקצבת לפרויקט ע"י הלקוח.

אנחנו עובדים רק לפי התקנים הנדרשים ללא שום קיצורי דרך !!!!!

ובכן, החלטתם שברצונכם לבצע שיפוץ חדר אמבטיה או שיפוץ חדר שרותים בביתכם ? הזמן הגיע .

המגוון הקיים בשוק הינו גדול ואנו מתלבטים לא אחת לגבי סוג הריצוף, אריחי שיש, אריחי קרמיקה, ציפוי אבן, גרניט פורצלן ועוד, לכל אחד מחומרי הגלם קיימת עמידות שונה, מידת ספיגה שונה, עמידות, טקסטורה, גוון, מחיר ועוד. התאמת חומרי הגלם למטרה המיועדת חשובה במיוחד, לדוגמא, אריחי חיפוי לרצפה, שונים בעוביים מאריחי חיפוי לקירות, מידת הספיגות של אבן במקלחונים שונה משל אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן, ולכן כפי שצוין התאמת החומרים חשובה במיוחד ו/או שילוב מספר חומרי גלם שונים המקנים לחדר האמבטיה את הטץ' הסופי בו אנו מעוניינים.

קרמיקה, גרניט פורצלן, בעלי עמידות וחוזק גבוהים, עמידים בכימיקאלים לשימוש ביתי, קלים לניקוי, __בעלי גוונים וטקסטורות שונות, גדלים שונים ובעלי חוזק שונה, ניתן לשלב אריחי קרמיקה בגלזורה שונה, מבריקה ו/או גימור מאט, קיימים אריחי קרמיקה עם אפשרויות שילוב שונות, כגון:הטבעת אריח קטן, במרכזו של אריח גדול, כקישוט, מומלץ בחדרי אמבטיה קטנים לשלב אריחי קרמיקה בהירים על מנת להעניק תחושת מרחב גדולה יותר, באריחי קרמיקה לרצפה מומלץ לבחון את עמידותם של האריחים, החוזק המומלץ הינו פאי 4. גם ומידה ואנו מוגבלים בתקציב, ניתן לבחור באריחי קרמיקה איכותיים בעלויות לא גבוהות, לשלב מספר אריחים עם טקסטורה שונה ו/או קישוט, שיקנו לאריחי החיפוי את הייחודיות בה אנו מעוניינים.


חיפוי בשיש מקנה מראה יוקרתי יותר לחדרי הבית/אמבטיה, חסרונו בחדרי אמבטיה מתבטא בכושר ספיגה גבוה יותר, נוטה לספוח אליו שיירי לכלוך, פיגמנטים וכד' ואינו מומלץ לריצוף בחדרי אמבטיה.

סוגי אמבטיות:

האמבטיות הפופולאריות ביותר הן אמבטיות שמקובעות לרצפה ואינן ניתנות להזזה. לעומתן, מבחינים בין אמבטיות "פרי סטנדינג" שעומדות כחלק אינטגרלי בחלל על רגלי נירוסטה או אלומיניום לבין אמבטיות שקועות ברצפה או בתוך משטח שעומד על פני הרצפה כמו במת עץ. באמבטיות העכשוויות ישנו פתח ניקוז בתחתית האמבט ופתח נגד הצפה הממוקם קרוב לשפה העליונה של האמבט. האמבטיות מגיעות בצורות שונות ובגדלים שונים. הנפוצה מכולן היא אמבטיה מלבנית שמגיעה לרוב במידות 160*70, 170*70, צמודה לקיר או בפרי סטנדינג. האמבטיה המלבנית מתאימה למשתמש יחיד ושני משתמשים יאלצו להידחס בה או לשבת בה באופן צפוף יחסית, אלא אם כן בונים אותה מראש מרווחת. אמבטיה פינתית מגיעה במידות 140*140, נח לשבת בה שניים בו זמנית בתנוחות שונות והיא מתאימה למיקום בחדרי אמבטיה שמאפשרים רק העמדה פינתית. ישנן גם אמבטיות חצי פינתיות למי שמעוניין בקצוות עגולים ורכים יותר לאמבט. כמו כן, באמבטיה פינתית ניתן להישען על הקיר בנוחות רבה. אמבטיה עגולה פחות נפוצה מזו המלבנית והפינתית והיא לרוב בקוטר של 150-170 סנטימטר. כיום ישנם גם אמבטיות משולבות מקלחון למי שחשקה נפשו בשני סוגים של רחצה במוצר אחד ו למי שאוהב אמבטיות גדולות במיוחד ניתן לייצר בהזמנה מראש אמבטיות בגדלים של 80/180, 90/190 ואפילו מעבר למידות הללו.

ניתן למצוא אמבטיות במגוון חומרים: אמבטיות אקריל, עשויות חומר גמיש, מבודד היטב ושומר מצויין על טמפרטורת המים ואף ניתן להשגה בעלות נמוכה יחסית. החיסרון העיקרי של האקריל הוא שמדובר בחומר רגיש שנשרט בקלות ולכן, מומלץ לצייד אמבט אקריל בקונסטרוקציה היקפית שמגנה עליה. אמבטיות פח בסגנון נוסטלגי עמידות למשך שנים ארוכות, אך יש לקחת בחשבון שבדרך כלל הפח מצופה אמייל והאמייל נפגע בקלות. כמו כן, חולשתן הגדולה של אמבטיות פח הן בבידוד לקוי. בזירת הרחצה מככבות עם החזרה לטבע גם אמבטיות מאבן טבעית. אך היות ומדובר בחומר טבעי המשתנה עם הזמן, על אמבטיה מסוג זה מוכרחים להגן מפני שחיקה ולמרוח היטב בוקס וסילר המתאימים לסוג האבן. לחובבי הסגנון המלכותי והכבד, אמבטיות יצוקות יקרות וכבדות שוקלות בערך 60 קילו עשויות ברזל ומצופות אמייל לסגנון מאסיבי.

עומק: העומק הממוצע הוא 45 ס"מ.

גוונים:האמבטיות מגיעות בעיקר בגוונים של לבן, בטון, אפור או שמנת כשלרוב נדרשת תוספת תשלום על גוונים או עליזים או שניתן לשפצר את האמבטיה ולצבוע אותה בגוון אחר וכמובן לצייד בגימור חזק אטום לרטיבות ולבלאי של הגוון.

העיצוב האסתטי של חדרי אמבטיה בדירות מגורים זוכה לתשומת לב רבה בעשור האחרון, לא פחות מהתכנון הפונקציונאלי. בחלקם הגדול של דירות המגורים, בעיקר בבנייה הפרטית קיימים מספר חדרי אמבטיה, חדר אמבטיה לכל המשפחה וחדר אמבטיה אישי, צמוד לחדר שינה הורים.


שיפוץ חדרי אמבטיה או שיפוץ השרותים גובל במרב המקרים בהריסה של המערכות הקיימות ובניית מערכות חדשות הכוללות, מערכות ניקוז ואינסטלציה, אבזור, ארונות קיר, ועוד אביזרים ייחודיים הקיימים בשוק , המקנים לאמבטיה או לשרותים מראה ייחודי, על פי הטעם האישי של כל אחד מאיתנו, השינויים של הקירות והמיקום של האביזרים השונים מחייב תכנון מוקדם מראש עוד לפני התחלת מלאכת שיפוץ האמבטיה או שיפוץ השרותים , ניתן ורצוי להתייעץ עם מעצבי פנים/אדריכל על מנת להגיע לתוצאות מושלמות, היות ושיפוץ חדר האמבטיה אינו מאפשר בדרך כלל התנסויות ואימפרוביזאציות שונות, השינויים לאחר מלאכת שיפוץ האמבטיה וההרכבה אפשריים בחלקם ולכן יש לשקול זאת בכובד ראש.

עיצוב חדרי אמבטיה

קיימת חשיבות מיוחדת בעת התכנון המוקדם לגודל חדר האמבטיה, לצרכים הספציפיים של בני המשפחה, הטעם והסגנון האישי של כל אחד מאיתנו, שיפוץ אמבטיה אינו מהווה פן עיצובי בלבד, אלא מגדיר נושאים נוספים, כגון:פרקטיות, פונקציונאליות, תקציב וכד'.


בחירת האביזרים השונים, אריחי החיפוי לרצפה/קירות, הטקסטורה הגוון, הם למעשה ההחלטות החשובות ביותר לפני ביצוע עבודות השיפוץ והמרכיב היקר ביותר בשיפוץ חדר האמבטיה או שיפוץ חדר השרותים , ולכן מומלץ לבצע סקר מקיף לפני שניגשים למלאכת הקנייה.

מקלחונים: לא כולם אוהבים לשקוע באמבט קצף וחלקנו יעדיפו לבצע את פעולת הרחצה בעמידה במקלחון. המקלחונים מתאימים לחדרי רחצה קטנים יחסית וחוסכים הרבה מקום. כמו כן, דלתות המקלחון מונעות מפני המים להציף את החדר ומאפשרות חלל רחצה אינטימי. המקלחונים הסטנדרטיים מגיעים בגודל של 70X70 וניתן להצטייד במקלחונים בצורות שונות: עגולים, מרובעים או פינתיים בעלי ריצוף שונה ודלתות בהפעלה שונה. הנפוצים הינם בעלי דלתות של זכוכית מחוסמת במראה חלבי או שקוף ודלתות הזזה שמסוגלות להיפתח על ציר ב-90 או 180 מעלות בחדר גדול יחסית. בדלתות הזזה הזכוכית מוקפת בפרופילי אלומיניום, כשהפרופיל התחתון נע על גבי מסילה באמצעות גלגלים קטנים המותקנים בתחתית. היתרון הגדול של דלתות הזזה בכך שהן חוסכות במקום. לעומתן, דלתות על ציר נפתחות החוצה או פנימה, אפשר לאוור את המקלחון בקלות אך אם הסגירה לא תהיה הרמטית, מים ינזלו החוצה.

בשנים האחרונות המקלחון מתרחב ומאפשר מקום ישיבה או כניסה של שני אנשים בעת ובעונה אחת לאותו המקלחון ללא צפיפות יתר. מומלץ לרכוש מקלחון בעל ציפוי אנטי קאלק נגד אבנית קלה לניקוי ושומרת על המקלחון מפני אבנית. כיום גדל גם הביקוש למזלפים בעלי קוטר גדול
ניתן לקבל אריחים בגודל סטנדרטי הקיים בשוק ובגדלים ייחודיים על פי דרישה, המייקר את עלותם. ניתן לרכוש אריחי שיש ברמות שונות של ליטוש והברקה המקנים לאריחי השיש את הייחודיות שלהם, קיימים בתחום אריחי שיש מעובד, יתרונם בעמידות חזקה יותר וספיגות נמוכה יותר לעומת אריחי שיש טבעי

מייל ליצירת קשר: hamaayan80@gmail.com

שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה שיפוץ אמבטיה

הצינור דולף, הכיור סתום, הביוב גולש? אל תיבהל! לזאב צלצל! 050-9992831 | אימייל: hamaayan80@gmail.com | קרדיטים

050-9992831 whatsapp icon צור קשר