תיקון ניאגרות

התקנות ותיקון ניאגרות ואסלות סמויות

בין כל מתקני חדרי השירותים או האמבטיה האסלה היא זו המחייבת הקפדה בבחירה הן מצד תפקודה והן מבחינה האסתטית. לעומת זו קל להסתדר עם מידותיה כיוון שהן סטנדרטיות.

אסלות כיום או בשפה עממית בית / בתי שימוש , מחולקות לשני סוגים עיקריים סוג אחד הוא האסלות העומדות, שמונחות על הרצפה וצמודות לקיר.

הסוג השני הן אסלות תלויות קיר שאין מגע בינן לבין הרצפה, בסוגי האסלות האלו נוכל למצוא את אסלות המונובלוק שהן למעשה אסלות המורכבות ביחידה אחת עם מיכל הדחה גלוי.

כמו כן קיימות גם אסלות תלויות המחוברות למיכל הדחה סמוי. הדרישה ההולכת וגודלת לשיפורים טכנולוגיים מצד אחד ולעיצוב מצד שני, מביאה את החברות המייצרות אסלות להציע מגוון רחב יותר של אסלות בגוונים שונים לבד מן הלבן המסורתי ולהשתמש בשרותם של מעצבים ידועי שם.

ניאגרה סמויה

ניאגרות סמויות הם למעשה מיכל הדחה סמוי המותקן בתוך הקיר ובדרך כלל מותקן יחד עם אסלה תלויה. ניאגרות סמויות מותקנת בעיקר בתוך קיר גבס או קיר בלוקים בגב חלל חדר השירותים או האמבטיה. את מיכל ההדחה מפעילים על ידי כפתור הפעלה או פאנל הפעלה המותקן על הקיר והוא למעשה החלק הגלוי היחידי של המיכל. יחידות ההפעלה מגוונות במיוחד ומשתנות מיצרן ליצרן.

התמחות בתיקון נזילות בניאגרות סמויות של החברות sanit-סאני . שוואב - schwab . גרואה דאל - grohe . גיבריט -geberir . פלסאון . דואון .

באיזה גובה להתקין את הברגים לתליית האסלה ?

האסלה צריכה להיות בגובה 40 ס"מ מהריצוף (ללא מושב). יש למדוד באסלה את המרחק בין פני האסלה לחורים של ברגי החיבור ולפי מרחק זה לקבוע את גובה הברגים.
במרבית האסלות המרחק שווה ל – 7 ס"מ כך שגובה הברגים מתקבל 33 ס"מ מהריצוף.
שים לב שיש אסלות שהמרחק הנ"ל גדול יותר !! במקרים אלו גובה הברגים מהריצוף קטן יותר בהתאמה. ללקוחות גבוהיםניתן להגביה את האסלה עד כ- 5 ס"מ נוספים – דהיינו עד 45 ס"מ.

איך מטפלים בחלקים הפנימיים לצורך החלפת אטמים ותחזוקה? האם צריך לשבור קיר ?

לא, לא צריך לשבור קירות ! מאחורי לחצן ההפעלה קיים פתח שדרכו ניתן להוציא בקלות את המנגנון ושסתום המצוף לצורך תחזוקה

גלריית ניאגרות סמויות

ניאגרה סמויה ניאגרה סמויה 2 ניאגרה סמויה ניאגרה סמויה 3 שתי ניאגרות סמויות ניאגרה סמויה 4 ניאגרה סמויה 5 ניאגרה סמויה 6 ניאגרה סמויה 8 ניאגרה סמויה 9 ניאגרה סמויה 10

מייל ליצירת קשר: hamaayan80@gmail.com

ניאגרה ניאגרה סמויה תליית ניאגרה ניאגרה מונובלוק שרטוט ניאגרה מונובלוק ניאגרה גלויה ניאגרה גלויה

הצינור דולף, הכיור סתום, הביוב גולש? אל תיבהל! לזאב צלצל! 050-9992831 | אימייל: hamaayan80@gmail.com | קרדיטים

050-9992831 whatsapp icon צור קשר